Nasza misja

Misją Przedszkola  jest zapewnienie najmłodszym dzieciom bezpiecznego i przyjaznego środowiska, w którym mają możliwość rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i intelektualne. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna stara się indywidualnie dostosować program nauczania do potrzeb i zainteresowań każdego dziecka. Poprzez naukę w języku angielskim i zabawę, dzieci zdobywają wiedzę w sposób przyjemny i atrakcyjny. Organizujemy różnorodne wydarzenia, wycieczki oraz spotkania dla rodziców, aby wspólnie omówić postępy i potrzeby dziecka. Nasze przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć, aby dzieci mogły odkrywać swoje talenty i zainteresowania.

Nasze wartości

Nasze wartości to tworzenie bezpiecznego i inspirującego środowiska dla dzieci, w którym stawiamy na rozwój społeczny, emocjonalny i intelektualny. Dążymy do indywidualnego podejścia do każdego dziecka, dostosowując program nauczania do jego potrzeb i zainteresowań. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna uczy dzieci poprzez zabawę i eksplorację, umożliwiając im zdobywanie wiedzy w sposób przyjemny i atrakcyjny. Organizujemy różnorodne wydarzenia, w tym wycieczki i występy artystyczne, aby rozwijać umiejętności społeczne i uczestniczyć w grupowych aktywnościach. Jesteśmy przedszkolem, które daje dzieciom możliwość odkrywania swoich talentów i zainteresowań, zapewniając im bezpieczne i pełne inspiracji miejsce do rozwijania się.

Odkryj magię dzieciństwa w naszym przedszkolu!

Zespół

Odkrywamy, uczymy, rozwijamy - przedszkole to miejsce, gdzie marzenia stają się rzeczywistością.

Przedszkolanka

Asystent

Specjalista

ul. Szpitalna 2
33-170 Tuchów

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.